FISKARS Edge blok s 5 noži 1003099

3 090,00 s DPH
Skuteč 1 ks
Skladové množství na prodejnách je pouze orientační.
Ceny na prodejnách se mohou lišit od cen na e-shopu.

FISKARS Edge blok s 5 noži 1003099


Sada nožů Fiskars z kolekce Edge zahrnuje 5 nožů a praktický dřevěný blok na nože v černé barvě. Čepele nožů jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli s tvrdostí 53 HRC (Rockwellovy stupnice tvrdosti). Čepele se zužujícím se ostřím zajišťují dlouhotrvající ostrost. Nože Fiskars Edge představují unikátní kombinaci designu nožů z celého světa.


Sada obsahuje velký kuchyňský nůž s vysokou čepelí, což je univerzální nůž vhodný ke krájení masa i zeleniny.

Nůž japonského stylu tzv. Santoku, což je alternativa tradičního kuchařského nože a lze jej použít pro všechny druhy přípravy jídel.

Snídaňový nůž se zoubkovaným ostřím je ideálním pro použití při stolování nebo na krájení rajčat a jiné měkčí zeleniny s odolnou slupkou.

Okrajovací nůž, který je určen ke krájení a porcování drobných ingrediencí a k loupání ovoce a zeleniny.

Nůž na chléb a pečivo má zoubkované ostří, díky kterému s ním pohodlně nakrájíte chléb a další druhy pečiva.

A na závěr dřevěný blok, ve kterém pohodlně uskladníte všechny nože a můžete je mít stále po ruce.

Mezi ergonomickou rukojetí a čepelí nožů je hladký přechod, který umožňuje používat různé techniky krájení a zaručuje výjimečnou lehkost vedení nože. Nepřilnavý černý povrch čepele Softouch působí nejen atraktivně na povrchu nožů, ale je i vysoce funkčním prvkem, který usnadňuje čištění nožů, zvyšuje trvanlivost čepelí a zabraňuje přichytávání potravin při krájení. Nože jsou určeny pro každodenní použití a můžete je mýt v myčce na nádobí.

SPECIFIKACE

Balení obsahuje: 1 x okrajovací nůž 8 cm 1 x snídaňový nůž 13 cm 1 x nůž Santoku 17 cm 1 x velký kuchyňský nůž 19 cm 1 x nůž na chléb a pečivo 23 cm 1 x dřevěný blok na nože

Materiál: nerezová ocel, speciální černý potah Softouch nerezové oceli (potah ulehčuje uržbu, prodlužuje životnost i zlehčuje používání), lakované dřevo (blok)
Barva: černá
Záruka: 5 let
VÝHODY A NEVÝHODY

Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje jejich pevnost a odolnost proti korozi.

Vyznačují se dlouhou životností.

Sada obsahuje 5 kvalitních nožů (na pečivo, snídaňový, okrajovací, Santoku, velký kuchařský).

Díky hladkému přechodu mezi čepelí a ergonomicky tvarovanou rukojetí se s nožem pracuje s lehkostí a je možné využívat všech technik při krájení.

Čepele jsou potaženy speciálním černým potahem Softouch, který prodlužuje životnost nožů, usnadňuje jejich čištění a zabraňuje přichytávání potravin k nožům během krájení.

Vhodné pro středně náročné kuchaře a pro domácí použití. Profesionální nože jsou mnohem dražší.