O firmě

Jsme ryze českou společností působící na trhu již mnoho let. Činnost naší firmy se orientuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej hutního materiálu, zahradní techniky, pracovních oděvů a obuvi, zemin a travních směsí, ochranných postřiků, ručního a elektrického nářadí, drogerie, pletiv a plotových sloupků, barev a laků, spojovacího materiálu, železářského zboží a mnoha dalších produktů. Věříme, že si z našeho širokého sortimentu vyberete a těšíme se na Vaši návštěvu.

Poslání, mise

Zahrada je naše hobby, a proto se snažíme podporovat a ulehčovat práci všem našim zákazníkům ve formě nabídky kvalitního zboží a to především pro dům a zahradu.  Odměnou pro nás jsou spokojení zákazníci od živnostníků, firem až po běžné spotřebitele, kteří se rádi vracejí.

Vize

Stát se silnou českou společností usilující o pevné postavení na trhu díky poskytování kvalitního a ověřeného zboží včetně rozšiřování pole své působnosti na našem trhu s hobby produkty, zahradní technikou a jejím příslušenství. Nedílnou součástí našeho rozvoje je také zdokonalování služeb v oblasti prodeje hutního materiálu.

Doplňkové služby:

  • Doprava velkého a těžkého zboží
  • Doprava drobnějšího zboží
  • Dělení hutního materiálu
  • Stříhání plechů

doprava-02doprava-03doprava-051

Dotace - předmětem projetku je instalace FVE ve Žďáře nad Sázavou a Bystřici nad Pernštejnem

 

dotace FVE_-_Žďár

dotace FVE_-_Bystrice 

Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 3.000,- Kč do maximální hmotnosti objednávky 20kg

Odběr novinek

Získejte přehled o novinkách a aktuálních akčních nabídkách.

Přihlaste se k odběru novinek.

Nahoru