FLORIA Substrát pro zelené rostliny a palmy 20 l

129,00 s DPH
ks
Žďár nad Sázavou 15 ks
Tišnov 8 ks
Bystřice 5 ks
Nové Město 8 ks
Skladové množství na prodejnách je pouze orientační.
Ceny na prodejnách se mohou lišit od cen na e-shopu.

Parametry produktu:

  • EAN: 8594005002203
  • Objem: 20 l

FLORIA Substrát pro zelené rostliny a palmy 20 lPři větším odběrovém množství Vás budeme kontaktovat kvůli ceně dopravného.

FLORIA Substrát pro zelené rostliny a palmy je ideálně namíchaný substrát určený pro pěstování pokojových a terasových rostlin okrasných listem (palem, fíkusů, monster apod.).
Obsahuje kokosová vlákna pro dlouhou životnost a perlit s vynikajícími sorpčními vlastnostmi.
Je obohacen o hydratační sloužku AQUA Cell®, díky níž se snižuje spotřeba vody a jílovou složku Bentonit pro dlouhodobý vyrovnaný příděl živin.

Složení:
- Vybrané druhy bílé a černé rašeliny, kokosová vlákna a perlit, obsahuje dávku živin a stopových prvků na 6 týdnů růstu
- KOKOSOVÁ VLÁKNA - Příznivě působí na nesléhavost substrátu a prodlužuje jeho životnost.
- PERLIT - Používáme jej k provzdušňování většiny substrátů. Stabilizuje vlhkost v půdě, zlepšuje využívání hnojiv, odolává vlhku, mrazu, mikroorganismům a plísním. Má vynikající sorpční vlastnosti.
- AQUA Cell® - Drobné částice AQUA Cell pomáhají rozvádět vodu s živinami po celém objemu pěstební nádoby a postupně je vydávat tak, jak rostlina vyžaduje. Zpomaluje proces vysychání substrátu, snižuje se spotřeba vody i četnost zálivky.
- BENTONIT - Jílovitá složka vyznačující se schopností pojmout do sebe živiny obsažené v půdě po zálivce a tyto živiny pak postupně vydávat podle požadavků rostlin. Poskytuje rostlinám dlouhodobě vyrovnaný příděl živin.

Specifikace produktu:
• Produktové číslo: 00811A
• EAN: 8594005002203
• Objem substrátu: 20 l
• Hmotnost balení: 7,5 - 20 kg
• Výrobce: Agro CS a.s.