ACIDOMID D drůbež 1 l

165,00 s DPH
Havlíčkův Brod 6 ks
Tišnov 6 ks
Skuteč 2 ks
Velké Meziříčí 3 ks
Bystřice 9 ks
Mohelnice 5 ks
Nové Město 4 ks
Velká Bíteš 2 ks
Skladové množství na prodejnách je pouze orientační.

Parametry produktu:

  • EAN: 8592499140142

Acidomid D drůbež 1 l


ACIDOMID® působí jako prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií. Velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií. Není však léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanechává tak rezidua v organismu. Nemá také ochranné lhůty.Obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro zažívání a trávení. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu, účinně ji také konzervují a stabilizují. Je tak výrazně omezováno nežádoucí množení patogenních bakterií a plísní v napájecí vodě, napáječkách a v rozvodech napájecí vody. Organické kyseliny jsou lehce stravitelné, v organismu jsou navíc využitelné jako zdroj energie. Organické kyseliny také redukují potíže zažívacího traktu a zlepšují stravitelnost bílkovin.

ACIDOMID® díky látkám přírodního charakteru snižuje množení nitrobuněčných parazitů, jako jsou například kokcidie. Pro maximální efekt je však třeba pravidelného podávání do napájecí vody kdykoli ji měníte.

ACIDOMID® obsahuje vyvážený poměr elektrolytických prvků podporujících účinnost jednotlivých aktivních složek výrobku. Elektrolyty urychlují a zvyšují přechod účinných látek přes buněční membránu do nitra buňky.

Složení:
minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamín C,
extrakty přírodního původu, upravená pitná voda.

Podání a dávkování:
Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody).