METRUM Mech-stop 1kg 1:4 (2700762)
ČESKÝ STAVITEL Mech-stop 1 kg

MECH-STOP je speciální přípravek na bázi kvartérních solí určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin.

Vhodný pro všechny druhy střešních krytin a materiálů jako pálené a betonové tašky, eternit, betonové nájezdy, sokly, podezdívky skleníků, kamenné sokly, obklady a dlažby, náhrobní žulové a pískovcové kameny atd. Nezpůsobuje korozi zinkových ani měděných materiálů. Korozivní účinky na železo a ocel jsou srovnatelné s vodou. Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 20 - 30 m2 z 1 litru koncentrátu.

Mech-stop ošetření střech od mechu a lišejníku
Účinné odstranění mechu, lišejníku, řas ze všech typů střešních krytin, fasád, betonových prvků, dlážděných chodníků, náhrobních desek.

Vlastnosti výrobku
Jedná se o sanační kapalný výrobek, kdy porosty odumřou do druhého dne (za suchého počasí) a ošetřená plocha odolá následnému porostu cca 1 rok vše závisí na světové straně a zastínění. Přípravek nezpůsobuje korozi zinku ani mědi na železo má vliv srovnatelný s dešťovou vodou. Nenapadá zdivo, minerální stavební materiály, plasty, laky, sklo ani nátěry.

Aplikace
Jedná se o extra účinný roztok, který je třeba naředit voudou v poměru 1:4 jeden kilogram roztoku odpovídá 1l prostředku. Po naředění aplikujeme na suchý nepromrzlý podklad štětcem, smetákem, válečkem, nebo vhodným nástřikem. Po aplikaci není dobré používat zachycenou dešťovou vodu cca 3 měsíce na zalévání zahrady.

Spotřeba přípravku
Kilogram přípravku (koncetrátu) má vydatnost 20-30 m2 plochy avšak záleží na velikosti porostu a způsobu aplikace.

Skladování a bezpečnost
Doba použitelnosti je 24 měsíců od data výroby které je uvedeno na obalu. Skladujeme v původním obalu na suchém místě, chráníme před mrazem, přímým sluncem a vysokým teplotám.

Při aplikaci používejte bezpečnostní ochrané pomůcky v případě styku z pokožkou pečlivě omyjte zasažená místa vodou. Při zasažení očí vyplachujte velkým proudem vody a vyhledejte lekařskou pomoc.

Upozornění:
H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí
H400 Vysoce toxický pro vodní organismy
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 3.000,- Kč do maximální hmotnosti objednávky 20kg

Odběr novinek

Získejte přehled o novinkách a aktuálních akčních nabídkách.

Přihlaste se k odběru novinek.

Nahoru