MIKA Mikasan JD 25kg - Jodový

Kapalný prostředek na ošetření a ochranu vemene na bázi aktivního jodu
Vlastnosti:
Připravek Mikasan JD je určen k lokální aplikaci na kůži mléčné žlázy skotu po dojení. Zabraňuje pronikání bakterií do strukových kanálků a tím vzniku zánětlivých onemocnění vemene. Obsahuje glycerin, který udržuje povrch struků vláčny a hladký a zvyšuje odolnost kůže struků. Účinná látka PVP Jod působí baktericidně na bakterie a kvasinky, vykazuje rovněž účinek na plísně a houby, spory, viry.
Použití a dávkování:
Mikasan JD je dodáván jako hotový výrobek, neředí se. Po každém dojení se struky krátce ponoří do MIKASANU JD. Přípravek je určen pro profesionální použití.
Složení:
Glycerolum, lodopovidonum, Carmellosum, Agua purifikata
Skladování:
skladujte pouze v originálním balení, v chladu, suchu a temnu, v dobře větraných mistnostech. Chraňte před horkem a přímým slunečním světlem. Chraňte před otevřeným ohněm a silnými oxidanty. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Skladujte mimo dosah dětí.

Jodový bariérový produkt, obsahující PVP - jod a glycerin. Jod působí baktericidně téměř na všechny druhy bakterií i na spory. Vykazuje také účinky na houby, plísně a viry. Přípravek obsahuje unikátní kombinace dezinfekčních, zvláčňujících a filmotvorných složek. Tato kombinace zajišťuje perfektní zdravotní stav mléčné žlázy a jemnou kompaktní pokožku struku. Přípravek je již dodáván v pracovní koncentraci a aplikuje se krátkým ponořením struku do přípravku ihned po dojení. Obsahuje účinné látky, které jsou schváleny k použití u potravinových zvířat. Při jejich používání proto u mléka nejsou nutné žádné ochranné lhůty.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 3.000,- Kč do maximální hmotnosti objednávky 20kg

Odběr novinek

Získejte přehled o novinkách a aktuálních akčních nabídkách.

Přihlaste se k odběru novinek.

Nahoru