MIKA Mikasan D 28kg

Tekutý kyselý čistící dezinfekční prostředek pro potravinářství
Obsahuje: kyselinu orthofosforečnou, kyselinu sírovou
Vlastnosti:
Mikasan D je kapalný kyselý čistící prostředek na bázi kyseliny fosforečné. Přípravek účinně emulguje tuky, bílkoviny, rozpouští vápenaté a jiné minerální usazeniny. Má sníženou pěnivost a dobrý mikrobicidní účinek již při nízkých koncentracích cca 0,5% a teplotách 40 st. C. Mikasan D obsahuje speciální tenzidy, které slouží současně jako inhibitory koroze. Přípravek je určen k profesionálnímu použití.
Použití:
Mikasan D je určen pro všechny strojové i ruční postupy, u kterých je vyžadováno kyselé prostředí. Mikasan D je vhodný pro kyselé čištění a dezinfekci tanků a nádrží v pivovarech a sodovkárnách. Mikasan D je šetrný ke všem používaným materiálům, je použitelný pro čištění povrchů z chromniklové oceli, hliníku, mědi, cínu, gum a umělých hmot odolných proti kyselinám
Složení:
voda, kyselina fosforečná (max. 250g/l), kyselina sírová (max. 60g/l), peroxid vodíku (do 10 g/l), tenzidy
Skladování:
Výrobky se skladují v běžných, krytých, čistých skladech, chráněny před povětrnostními vlivy a přímým slunečním zářením. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv a vždy v originálním balení, v temnu, suchu a chladu. Chraňte před mrazem.

Kapalný silně kyselý čistící prostředek určený k proplachování potrubních systémů v dojírnách a mlékárnách a jiných potravinářských provozech, který rozpouští anorganické usazeniny, oxidačně ničí organické zbytky. Přípravek se používá po alkalickém čištění jako neutralizační prostředek. Při vysokých turbulencích tvoří řídkou pěnu , která velmi rychle opadá.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 3.000,- Kč do maximální hmotnosti objednávky 20kg

Odběr novinek

Získejte přehled o novinkách a aktuálních akčních nabídkách.

Přihlaste se k odběru novinek.

Nahoru