SAVO Prim s vůní svěží 1l
Savo Prim s vůní svěží 1000ml

Bochemie SAVO Prim s vůní svěží 1000 ml

Novinka Savo Prim vás překvapí svoji univerzálností a dokonalým účinkem. Vaše domácnost bude nejen čistá, ale také bezpečná.

Univerzální použití:
- Odstraňuje 99,9 % bakterií
- Účinné složení
- Osvědčená kvalita
- Parfemováno
- Čistí a dezinfikuje
- Ideální pro dezinfekci hraček, kotců domácích zvířat a všechny další omyvatelné povrchy v domácnosti
- Účinně vyčistí a vydezinfikuje a dodá vašemu domovu nádech svěží čistoty.
- Savo Prim je vhodné i do domácnosti s domácími zvířaty.
- Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a vláknitých plísní. - Tradiční česká značka Savo přináší kompletní portfolio čisticích přípravků pro domácnost.
- Savo, řeší téměř každý problém v domácnosti.
- Unilever, holandsko-britská společnost založena v roce 1930, je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě.
- Unilever nabízí ve více než 190 zemích více než 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. - Unilever každý den pracuje na vytvoření lepší budoucnosti.
- Pomáhá lidem cítit se dobře, vypadat dobře a získávat více ze života se svými značkami jako například Flora, Magnum, Dove, Axe, Rexona, Cif či Domestos. - Unilever je zavázán k zodpovědnému chování a věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže měnit svět k lepšímu.
Více informací na www.unilever.cz
Tekutý čistící a dezinfekční přípravek.

Savo Prim vás překvapí svoji univerzálností a dokonalým účinkem. Vaše domácnost bude nejen čistá, ale také bezpečná. Univerzální prostředek Savo Prim by neměl chybět všude tam, kde se dbá na opravdovou čistotu a hygienu. Dokonale zbaví vaši domácnost nejen špíny a zápachu, ale také 99,9% nebezpečných a nežádoucích bakterií a virů. Připravili jsme pro vás nejuniverzálnější čisticí prostředek na trhu. Univerzální použití 6v1 se rovná šesti možným účelům použití Primu v domácnosti.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 3.000,- Kč do maximální hmotnosti objednávky 20kg

Odběr novinek

Získejte přehled o novinkách a aktuálních akčních nabídkách.

Přihlaste se k odběru novinek.

VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK - OSOBNÍ ODBĚR

Vážení zákazníci, 
Z důvodu vládních nařízení prosím zvažte, zda opravdu na dané pobočce můžete vyzvednout zboží, aniž by jste překročili okres!

Děkujeme za pochopení.

 Síť prodejen ZZN

Nahoru